PPH GEKAR Elektronika i Automatyka

Projektowanie elektroniki i automatyki.

O firmie
🔧 Witamy na oficjalnej stronie internetowej Gekar – zajmujemy się innowacyjną elektroniką pomiarowo-sterującą i automatyką przemysłową.
Działamy w okolicy Poznania, w Wielkopolsce.


🛠️ Nasze usługi, projekty i modernizacje obejmują:


Projektowanie Elektroniki:


Komunikacja: Ethernet, CANOpen, RS485, BLE, WiFi

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania elektroniczne w zakresie najnowszych technologii, które idealnie dopasowujemy pod indywidualne potrzeby naszych klientów.
Wykorzystujemy najnowsze technologie w elektronice, w tym IoT, elektronikę embedded. Projektujemy elektronikę od pomysłu do produktu, oferując kompleksowo całą scieżkę produktu, od pomysłu do wdrożenia elektroniki do produkcji.

Napęd elektryczny: sterowniki silników DC prądu stałego, krokowych

Duże doświadczenie w napędach elektrocznych, w sterownikach silników, dziesiątki zaprojektowanych sterowników silników krokowych i prądu stałęgo, w tym pełna zgodność z CE.

Automatyka Małych Maszyn:

Zajmujemy się automatyzacją procesów w maszynach o mniejszych gabarytach,które przekształcają tradycyjne maszyny w inteligentne, zautomatyzowane jednostki, zwiększając ich wydajność i niezawodność, zapewniając wyższą precyzję i kontrolę nad produkcją, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań elektroniki sterującej i automatyki najlepszych producentów.
W automatyce maszyn modernizacje oraz nowe projekty bazują głównie na sterownikach PLC Simatic.

💡 Stale poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom technologicznym.

💡 Dążymy do tego, by każda współpraca była dla naszych klientów synonimem nie tylko doskonałego wykonania, ale również wsparcia technicznego i doradczego na najwyższym poziomie.

✅ Dołącz do grona zadowolonych klientów Gekar i wyprzedź konkurencję dzięki technologiom jutra. Skontaktuj się z nami, aby omówić, jak możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu!


PPH GEKAR bazuje na wieloletnim doświadczeniu zawodowym właściciela.
Dzięki wiedzy, zdobytemu doświadczeniu, dzięki ciągłemu rozwojowi w branży elektroniki i automatyki, podejmujemy się projektowania szerokiej gamy urządzeń elektronicznych oraz systemów automatyki, w tym najbardziej zaawansowanych projektów elektroniki oraz automatyki realizowanych w atrakcyjnych terminach.

Dzięki wieloletniej praktyce inżynierskiej, znając specyfikę polskiego rynku oraz możliwości elastycznego podejścia do potrzeb klienta, jakie daje mała firma projektowo-wykonawcza, oferujemy realiazcję projektów/prototypów z istotnym uwzględnieniem parametru "time-to-market".


Tworzymy zaawansowane projekty elektroniki

na zlecenie Klientów z różnych branż, w tym

dla liderów rynku polskiego i europejskiego.

Z dumą pragniemy zauważyć, że niektóre projekty urządzeń elektronicznych powstałe u nas, były lub są sprzedawane na rynkach całej Europy oraz na rynkach wschodnich.W portfolio zrealizowanych i wdrożonych projektów elektroniki

posiadamy m.in.:W portfolio automatyki wykonaliśmy szafy sterujace (projekt, montaż, programowanie)

do m.in.:W automatyce maszyn stosujemy sprawdzone komponenty automatyki renomowanych dostawców (PLC: Simatic, B&R) . Nasze projekty automatyki to szybki czas realizacji projektu i korzystna cena.


Przy szerokim portfolio i dużym doświadczeniu zawodowym jesteśmy w stanie wykonać trudne technicznie projekty w krótkim terminie i w korzystnej cenie zachowując jakość i niezawodność produktu.


Zapraszam do współpracy

inż. Grzegorz Pawlicki

(Luboń k/ Poznania)