PPH GEKAR Elektronika i Automatyka

Projektowanie elektroniki i automatyki.

PROJEKTOWANIE URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Projektujemy urządzenia elektroniczne kompleksowo, urządzenia profesjonalne, spełniające polskie i europejskie normy, co zawsze możemy potwierdzić badaniami EMC w niezależnych instytutach zakończonymi raportami z badań wystawnionymi przez te niezależne instytucje.
Piszemy oprogramowanie na mikrokontrolery jednoukładowe oraz na procesory i moduły IoT, umożliwiając zakup od nas projektów elektroniki wyposażonej w różne protokoły komunikacyjne.
Projektujemy, do naszych projektów elekrtoniki, obudowy metalowe z blachy lub z tworzyw dla elektroniki, projektowane parametrycznie w 3D, wycinane laserowo, dzięki czemu oferujemy kompleksowy projekt i prototyp urządzenia.
Dostarczamy prototypy urządzeń przed wdrożeniem do produkcji serii produkcyjnej.
Po wytworzeniu prototypów, zorganizujemy produkcję seryjną elektroniki.
To wszystko oparte na ponad 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu elektroniki, w tym elektroniki o najwyższych wymaganiach co do norm (np. elektroniki do pojazdów szynowych).
Nie jesteśmy "startup'em", jesteśmy długo funkcjonującą firmą opartą o ponad 20-letnie doświadczenie projektowe, pierwsze doświadczenia projektowe w elektronice zbieraliśmy już przed rokiem 2000 (były to sterowniki silników krokowych do maszyn przemysłowych).

Korzyści:


Wieloletnie doświadczenie w projektach urządzeń elektronicznych (wdrożenia w ilości setek lub tysięcy sztuk urządzeń):


Normy, CE, EMC:


Konsultacje EMC, CE:


Większość projektów i produkcji wykonywana jest na indywidualne zamówienie na wyłączność, zachęcamy do przesyłania zapytań drogą e-mail.

Zapraszam do współpracy.

inż. Grzegorz Pawlicki

Luboń (~2km Poznań)